Demas

DEMAS TURİZM İNŞAAT TİCARET LTD. ŞTİ.

1997 yılında inşaat mühendisi Deniz TANIŞ tarafından Ankara'da kurulmuştur. DEMAS kuruluş yapısı itibariyle inşaat işlerine yoğunlaşmış ve 1997 yılından bugüne kadar üstlenmiş olduğu birçok, kamu hizmet binaları - askeri yapıları - spor tesislerini - deprem güçlendirme inşaat işleri gibi projeleri zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamıştır. 2004 yılında kamu işleri yanında özel inşaat işleri ile de yoğunlaşan firmamız K.K.T.C.'de TMB CONSTRUCTION CO. LTD. şirketini kurmuştur. TMB olarak Girne-Alsancak semtinde satın aldığı kendi arazisi üzerine 5 adet konut bloku ve 3 adet yüzme havuzundan oluşan site inşaatını 2006 yılında tamamlamış ve tamamını İngiltere marketinde pazarlamıştır.

DEMAS üst yapı işleri ile ilgili yeterli tecrübeye sahip olup bugüne kadar taahhüt etmiş olduğu tüm işleri zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamıştır. Bu başarıları, MSB tarafından 3 adet başarılı hizmet plaketi ve Çalışma Bakanlığı tarafından da 1 adet üstün başarı plaketi ile ödüllendirilmiştir.

DEMAS yapmış olduğu tüm çalışmalarda iş güvenliği ve kalitesine, %100 müşteri memmuniyetine ve disiplinli şantiye organizasyonlarına verdiği önem neticesinde ISO 9001-2000 Kalite Belgesi ve T.C. Dışişleri Bakanlığı tarafından verilmiş NATO Güvenlik Belgesi sahibidir.

 

İrtibat: İnş.Müh. Deniz TANIŞ   0312 446 61 18

DEMAS TURİZM İNŞAAT TİCARET LTD. ŞTİ. Sayfayı ziyaret etmek için tıklayınız...

 

gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.