Artıelli Group Kurumsal Değerlerimiz

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

* Güven inşa etmek (güvenilirlik),
* Farkındalık yaratmak,
* Başarının devamlılığı,
* Toplum ve doğaya saygı, olarak belirledik. Ancak, Artıelli Group Kurumsal Değerlerimiz tespitinde kanaatimizce üç konunun ciddi payı mevcuttur. Eres olarak, her zaman önemine inandığımız bu üç ilkeyle hareket ederek, bu düsturda ilerledik;

  •  -  Yaptığımız işe gönülden inanarak, hep daha iyiye yol alma arzumuz,
  •  -  Üstlendiğimiz sorumlulukları hakkıyla yerine getirme çabamız,
  •  -  Kaliteden ödün vermeyişimiz.

Bu konulardaki hassasiyetimiz, şirketimizin yıllar içerisindeki başarısında büyük rol oynadı. Elbette bu ilkeli çalışmayı gerçekleştirebilmek için size inanan ve fedakârlıklarla çalışan profesyonel bir ekibe ihtiyacınız var. Bizler bu açıdan şanslıydık, zira her zaman yanımızda azimle, inançla ve türlü özveriyle çalışan, sorumluluk sahibi, büyük ve başarılı bir ekibimiz oldu. Bu nedenle, ekip olarak, dâhil olduğumuz her konuda, aynı profesyonellik ve dinamizmle şirketimizi bir adım öteye götüreceğimize inancımız sonsuzdur.

 

KURUMSAL STRATEJİMİZ

Farkındalık yaratan kaliteli, güvenilir ve sağlam müteahhitlik hizmetleri sunmak, çağdaş tesislerimizde, çevreye ve doğaya duyarlı kalite politikamızla müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretimlerimizle, sürekli gelişmeyi hedefleyerek yurtiçi ve yurtdışında öncü kuruluş olmaktır.

Sektörde yenilikçi olan firmalarla işbirliğine girerek,  geleceğin teknolojisini bugüne taşımak ve imalatlarını her alanda geliştirerek dünya pazarlarında yerini alarak, Türkiye’nin dünyada hak ettiği yere gelmesinde pay sahibi olmak Artıelli Group olarak en büyük hedefimizdir.

Artıelli Group İnsana, doğaya ve çevreye saygılıdır. Daha güçlü Türkiye ve daha mutlu toplum için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu bağlamda, bugüne kadar bizlere varlığı, özverili çalışmaları ve güveni ile destek olan ekibimize, iş ortaklarımıza, müşterilerimize teşekkür ederiz.

gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.