Sanatsal Mühendislik

SANATSAL MÜHENDİSLİK İNŞAAT DANIŞMANLIK BASIN YAYIN SAN.TİC.LTD.ŞTİ

2007 yılından beri endüstriyel yapılar, eğitim, sağlık ve turizm tesisleri, açık ve kapalı spor alanları, enerji ve iletişim altyapı tesislerinin inşa işlerinde faaliyet gösteren SANATSAL YAPI, hizmette hıza, kaliteye ve minimum maliyete, ticarette ise güvene ve dürüstlüğe önem vererek sektöründe tercih edilen ve aranılan bir firma olmuştur.

Firmamız, bugün 70 kişiye ulaşan uzman çekirdek kadrosu ve kuvvetli çözüm ortakları ile tüm Türkiye genelinde ve birçok yurtdışı projede hizmet vermektedir. 

Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile, özel sektörde bir çok global firmayı müşteri portföyüne ekleyen SANATSAL YAPI, kuruluşundan beri kaliteye verdiği önemi ISO 9001-2008, ISO 14001, OHSAS 18001 yönetim sistemlerini hayata geçirerek kanıtlamış, işindeki titizlik ve kalite anlayışını perçinlemiştir.

SANATSAL YAPI olarak hedefimiz, yenilikçi yönetim anlayışımız ve dinamik ekibimiz ile sektöründe daima öncü, yenilikçi, ulusal ve uluslararası projelerde hizmet verebilecek kabiliyette, iş geliştirmede yol açan güçlü bir firma olmaktır. 

SANATSAL MÜHENDİSLİK İNŞAAT DANIŞMANLIK BASIN YAYIN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız...

gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.